infolinia 508 874 331

lub skontaktuj się z nami przez poniższy formularz


Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w najszybszym możliwym czasie.Wysyłając do nas zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie konicznym do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO* uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Hexus Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. T. Zielińskiego 4/1A, kod pocztowy 53-531 (dalej Spółka).
2. Mogą Państwo się skontaktować z nami kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Spółki lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: info hexus.pl
3.Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne w celach:
a) kontaktowych związanych z doradztwem finansowym i motoryzacyjnym polegającym na pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty z gamy produktów firm z którymi współpracujemy;
b) marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach)na podstawie zgody, która może być wycofana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) lub jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług.
4. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom powiązanym z Administratorem Danych, tj. Idea Getin Leasing S.A., Idea Bank S.A., Tax Care S.A., Idea Money S.A., Idea Getin Leasing Spółka Akcyjna Automotive S.K.A., Idea Fleet S.A., Getin Fleet S.A., Getin Rent Sp. z o.o., Expert Ubezpieczenia Sp. z o.o., Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o., Centrum Asysty Szkodowej Sp. z o.o., Alior Leasing Sp. z o.o., Grenke Leasing Sp. z o.o. na podstawie odrębnie wyrażonej zgody.
5. Podanie danych przez Użytkownika jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi Hexus Sp.z o.o. realizację powyższych usług. Użytkownik ma ponadto prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
6. Użytkownik ma prawo do wglądu do swoich danych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.Hexus Sp. z o.o.
ul. T. Zielińskiego 4/1A
53-531 Wrocław

Tel. 71 70 70 998

info@hexus.pl

REGON: 022306006
NIP: 897-179-45-44
KRS: 0000488577

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 50.000,00zł wpłacony w całości.